İçindeki Şifacıyı Uyandır.


Herşey üstünüze üstünüze geliyor, bunaldınız, hayattan hiç zevk alamıyorsunuz ve artık çok yoruldunuz.

Sürekli aklınızda şu soru; ‘’Ben neden hayatımda bunları tekrar tekrar yaşıyorum?’’


Bir türlü anlam veremediğiniz ve yanıt alamadığınız bu sorunun cevabı aslında bilinçaltı kayıtlarınızda saklı...


Neredeyse hepimizin yaşamımızı olumsuz etkileyen bir yığın inanç kalıpları vardır. Bilinçaltımız bu inanç kalıplarını belki yaşarken öğrendi, belki atalardan miras aldı, belki kollektif bilinçaltı dediğimiz toplumsal öğretiler sonucunda hayatımızdaki yerini aldı. Kökeni ne olursa olsun, bu izler bizi günlük yaşamımızda çok garip şekillerde etkileyebiliyor ve bu negatif kayıtlar, çoğu zaman biz farkında olmadan, bizi ve hayatımızı isteğimiz dışında yönetmeye başlıyor.


Yine bedenimizdeki hastalıklar da mutlak ve mutlak negatif bir duyguya veya duyguların kombinasyonuyla bağlantılıdır. Negatif duygular (bilinçaltının hangi seviyesinde olursa olsun) çözüme kavuşturulmazsa, kendisiyle bağlantılı fiziksel sistemlere zarar verirler. Örneğin;


· Öfke baş ağrıları ve migrene yol açar. · Korku ve güvensizlik göğüs ve kalp sorununa neden olur. · Ayak ve bacaklardaki sorunlar, destekten yoksunluk ve kısıtlamalarla bağlantılıdır. · Sırt ve boyun sorunları, bireyin çok fazla çalıştığı ya da çok fazla sorumluluk üstlendiğini gösterir. · Sedef hastalığı ve deride görülen diğer sorunlar suçluluk ve utanç ile bağlantılıdır.


ThetaHealing® şifalandırma tekniği ile bu negatif duygularımızı, bilinçaltımızda saklı kalan parçalarımızı, blokajlarımızı, çözülmemiş travmalarımızı açığa çıkartarak yeniden yapılandırır ve şifalandırırız. Bizi hayatımızda tekrar tekrar yaşamaya mahkum edildiğimiz kısır döngüden çıkartır ve bizlere uzun zamandır uzak kaldığımız gerçek benliğimizi deneyimletir ve bizleri gerçek anlamda özgürleştirir.

Kendi içsel yolculuğunuzda benim de yanınızda olmamı farkındalığınıza bir nebze olsun katkı sağlamamı isterseniz sizlerle olmaktan mutluluk duyarım.


Hadi o zaman, bekliyorum. ;)


Sevgilerimle...


Şule Söğüt

Son Paylaşımlar
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square