Merhaba

1975 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Bankacılık Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunuzuyum.

1995 yılında başladığım Bankacılık sektöründeki meslek hayatımdan Ağustos 2016 da emekli olarak ayrıldım. Bu zaman zarfında, ama çalıştığım Bankaların İnsan Kaynakları Bölümlerinin beni yönlendirmesiyle, ama özel olarak bir çok kişisel gelişim eğitimi ve seminerine katıldım. Ancak 2014 yılının Ocak ayında tanıştığım ve hayatımın dönüm noktası olduğuna inandığım Thetahealing Şifalandırma Tekniği ile hayatım tamamen değişti.

Başlangıçta sadece meraktan almış olduğum bu (ThetaHealing® Basic DNA Eğitimi) eğitimi;  gerek sağlık, gerek iş, gerekse özel hayatımda karşılaşmış olduğum ve çözümlenmesinin neredeyse imkansız olduğuna inandığım bir çok problemimin mucizevi bir sekilde son bulması, farkındalığımın artması ve hergün daha iyiye giden bir hayat için dönüm noktası oldu. Dolayısıyla; hayatıma bu kadar olumlu etkiler sağlayan ThetaHealing® Şifalandırma Tekniğinde ilerlemek ve bu teknikle başkalarını da tanıştırmak istedim.


Haziran ayında; Theta Healıng® Advanced Dna ve Manifesting&Abundance Bereket Tezahürü Eğitimi, Ekim ayında ise ThetaHealing® The Game of Life adlı eğitimi de alarak kendimi ve sezgilerimi daha fazla geliştirmeyi başardım. Önceleri yakın çevremde uygulamaya başladım. Olumlu geri bildirimler sonrasında bir çok kişi benden seans almak istedi. Yapmış olduğum tüm seansların dönüşleri o kadar olumluydu ki insanların mutluluğuna ve yaratıcının şifasına iyi bir kanal olabilmek

bana bu işte ilerlemem gerektiğinin sinyallerini verdi.

En son 2015 Şubat ayında bu tekniğin mimarı olan Vianna Stibal dan eğitmenlik eğitimi alarak eğitmen olma hakkını elde ettim.

Başlangıçta sadece meraktan başlamış olduğum bu teknik şu an hayatımın vazgeçilmezi ve benim için bir yaşam tarzı ....

Şimdiki hedefim ise bu tekniği olabildiğince çok insana öğretip, çevremde binlerce insanın mutluluğuna bir nebze de olsa katkı sağlamak.


Buna inanıyorum çünkü ThetaHealing® ile herşey mümkün;))

Sevgilerimle

Şule Söğüt

20200731_204433 (1).jpg

 

Aldığı Eğitimler:

Reiki1,

EFT,

NLP,

Access Bars Uygulayıcısı,

Points Of You,

Theta Healıng® Basic DNA/Advanced DNA  Uygulayıcı Eğitmen,

Theta Healıng® Manifesting&Abundance Uygulayıcı Eğitmen,

Theta Healıng® Game of Life uygulayıcısı

Nefes Koçu

 

Verdiği Eğitimler

Thetahealing Basic DNA Course (Temel Seviye Uygulayıcılık Eğitimi)

 

Thetahealing Advanced DNA Course (ileri Seviye Uygulayıcılık Eğitimi)

 

Manifesting&Abundance (Bolluk Bereket Tezahürü Eğitimi)

Thetahealing Dig Deeper ( Derin Kazma Eğitimi)

 

Thetahealing Sen ve Yaradan

Thetahealing Sen ve Dünya